30 vecí, ktoré by sme chceli v iOS 11!

0

iOS 10 je tu len pár mesiacov. Respektíve, len pár mesiacov je oficiálne dostupné pre naše iPhony či iPady ako oficiálna verzia. 3 mesiace pred uvedením bola vypustená prvá beta verzia. Približne za pol roka by sme sa mali dočkať podobného predstavenia iOS 11. Už dnes sa teda špekuluje nad tým, čo všetko by mohol tento operačný systém priniesť. iOS 10 sám o sebe priniesol veľké zmeny ale ľuďom to zrejme stále nestačí!

30 vecí, ktoré by sme chceli v iOS 11!

Chalani z YouTube kanála EverythingApplePro sa zamysleli nad tým, čo by mohla ponúknuť ďalšia verzia iOS, ktorá by niesla označenie „11“. Tohto operačného systému by sme sa mohli dočkať niekedy za 7 mesiacov, respektíve zatiaľ len jeho veľkého predstavenia. Každopádne Apple na ňom stále pracuje a určite stále vymýšľa čím ho doplní, aby bolo jeho stiahnutie zaujímavé. Chlapci na videu ukazujú veci, ktoré sú možno trošku zbytočné, ale rovnako tak ukazujú veci, ktoré až chorobne potrebujeme.

Je to napríklad funkcia „picture in picture“, ktorú poznáme z iPadov a vďaka nej je možné sledovať video na displeji telefónu a popri tom robiť inú činnosť ako napríklad surfovať na webe, odpisovať na správy na Facebooku, WhatsAppe a podobne. Potom je tu multitasking, ktorý umožňuje používať dve aplikácie naraz, čo v dnešnej dobe vie taktiež len iPad, no v prípade iPhonu 7 Plus by niečo podobné určite nemal byť problém. Samozrejme uvidíme, ako to bude vyzerať na budúci rok, no ak by malo Apple predstaviť len jednu z nami menovaných funkcií, bol by to veľmi pozitívny krok vpred. Pozri si však video, je tu 30 vecí na inšpiráciu!

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk