Apple Black Hole koncept z roku 2020!

0

Koncepty sa zvyknú tvoriť poväčšine pred predstavením očakávanej novinky nie ako tento od dizajnéra Josselina Zaïgoucha, ktorý predstavil koncept Apple Black Hole. Príchod tohoto futuristického zariadenia vidí sám na rok 2020 a vyzerá to tak, že sa dizajnér sám seba pýta čo bude v najbližších rokoch. Apple Black Hole ponúka farebný dotykový holograf. Na fotkách môžeme vidieť, že dokonca reaguje na multi-touch teda na dotyk viacerých prstov naraz. Celí koncept sa skladá v podstate len z troch častí. Základom je dobíjacia stanica a telo zariadenia, v ktorom by mali byť všetky „vnútornosti“ a gulička vďaka ktorej by mal celý holografický systém fungovať.

Apple_Black_Hole_concept_phone_2

Celé zariadenie pôsobí neskutočne futuristicky a v dnešnej dobe je takmer nepredstaviteľné. No kto by bol v roku 2000 povedal, že o sedem rokov neskôr Apple predstavy iPhone a zmení ním celý mobilný priemysel?

Apple_Black_Hole_concept_phone_1

 

 

 

zdroj:letemsvetemapplem.eu

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk