Apple bude bojovať proti únikom dielov pripravovaných produktov!

0

Boj proti únikom plánuje Apple posilniť pomocou 200 čínskych agentov.

Už minulý rok Tim Cook sľúbil, že sa o úniky postará, no ako sme mohli vidieť na množstve fotiek s rôznymi dielmi a neskutočným množstvom makiet, príliš sa mu to nedarí. Zrejme si už aj vo vedení Apple povedali dosť a rozhodli sa proti nadmerným únikom brániť.

Dohoda s čínskymi úradmi

Podľa Sonnyho Dicksona by sa mal Apple dohodnúť s čínskymi úradmi. Na probléme by malo pracovať okolo 200 úradníkov, ktorí budú vyhľadávať problematických obchodníkov. 

V tomto smere Applu držím palce, pretože úniky sú naozaj výrazné a pokiaľ máme možnosť vidieť produkt ešte pred predstavením, už to nie je také prekvapenie ako by sme očakávali.

 

 

www.macrumors.com

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk