Apple propaguje AirPods v nových reklamách, ktoré ti ukážu, ako sa to dá robiť minimalisticky!

0

To, že je spoločnosť Apple populárna všade na svete je tým, že sa jej produkty pomaly, ale isto dostávajú úplne všade. Stále sú tu ale najväčšie metropoly, kde je firma najziskovejšia a kde má najlepšie predaje. Presne preto je v týchto metropolách rádovo niekoľko pobočiek Apple Store a samozrejme aj úplne iný prístup zo strany Applu. Na UK YouTube kanál boli najnovšie nahraté nové reklamy, ktoré demonštrujú slúchadlá AirPods. Pozri sa na ne!

Reklama na AirPods

Nová reklama na slúchadlá AirPods ukazuje hneď dve veci. Tá prvá je o tom, že Apple potvrdzuje fakt, že to nie je len firma pôsobiaca v Amerike. Inými slovami, tieto reklamy boli urobené exkluzívne pre trh Veľkej Británie. Nikde inde vo svete na YouTube kanál Applu neboli nahraté. Je to zaujímavé.

My vieme, že aj táto krajina znamená práve pre Apple veľa. Je tu niekoľko kamenných predajní samotnej spoločnosti a tiež výrazná podpora, ale 90% reklám, o ktorých píšeme sú vytvorené v USA, primárne pre domáci trh a sem tam sa zatúlajú aj niekde inde. Je možné, že práve vo Veľkej Británií vidí Apple potenciál na predaje AirPods, a tak ho chce využiť!

Druhá vec, ktorú nám reklamy ukazujú je fakt, ako sa dá robiť reklama minimalisticky a jednoducho. V tomto prípade zobrazujú slúchadlá dokonca len noty, čím sa samé propagujú, nakoľko ide o hudobný produkt. Žiadne zbytočné reči, no veď sa pozri sám.

Na záver už iba dodáme, že hoci sme tak nepredpokladali, o AirPods je relatívne veľký záujem, dokonca aj u nás na Slovensku. V budúcnosti môžu v predajoch na trhu so slúchadlami ešte pekne zamiešať karty. Už len počkať na tu správnu príležitosť a využiť ju.

Myslíš, že sa niekde dočkáme takejto podpory od Apple aj u nás na Slovensku?

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk