Apple vraj chce zvýšiť kvalitu hudby a predstaviť nové sluchátka vďaka Beats!

0

Japonský blog Macotakara píše že Apple po dlhých rokoch predstaví In-Ear (štuplové) sluchátka. Údajne majú ponúknuť ešte lepší zvuk ako tie predošlé. No tým to nekončí. Jablková spoločnosť by mala predstaviť aj nový  MFi audio kábel s Lightning konektorom na prepojenie audio zariadení. Tento kábel má fungovať v kvalite 96kHz/24-bit. Túto kvalitu doposiaľ zariadenia nepodporujú no v budúcich generáciách by mohli.

Špekuluje sa aj o nových sluchátkách či zvýšenou kvalitou zvuku v reproduktoroch nových zariadení, poprípade by logo Beats mohlo pribudnúť na telách nových iPhonov/iPadov/iPodov.

zdroj: muj-ipad.cz

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk