Belkin a nový adaptér pre nás všetkých!

0

Belkin je firma, ktorá už nejaký ten piatok vyrába príslušenstvo pre Apple výrobky a povedzme si na rovinu, robí to celkom dobre. Príslušenstvo býva kvalitné, odolné a hlavne funkčné. Firma najnovšie predstavila adaptér pre všetkých majiteľov iPhonu 7/7 Plus, iPhone 8/8 Plus a tiež iPhonu X. Vďaka nemu budeš môcť nabíjať a počúvať hudbu cez sluchátka vďaka vstavanému jacku!

Belkin a jeho novinka

Hoci niečo podobné je už na trhu pomerne rozšírené a dokonca to má v ponuke aj Belkin sám, má to jeden malý háčik. Výrobca totižto tento adaptér neponúka s klasickým Jackom ale s dvoma Lightning konektormi, pre slúchadlá, ktoré sú pribalené v nových iPhonoch bez Jacku. To je skutočne zásadný nedostatok, ktorý sa práve vyriešil týmto novým, malým a praktickým príslušenstvom. Umožňuje počúvať všetko čo máš rád a zároveň pri tom nabíjať iPhone napríklad niekde v aute alebo podobne.

Vieme, že podobný adaptér má v ponuke aj jablková spoločnosť a predáva ho za $35. Je to jeden z mnohých, na ktorých sa snaží pekne si privyrobiť. Má ale dva zásadné nedostatky. Ten prvú sú jeho enormné rozmery, pre ktoré je podľa užívateľov neprakticky, no a ten druhý je potom fakt, že výrobok vraj nie je veľmi spoľahlivý. Uvidíme, ako si bude počíňať táto novinka na trhu, no predpokladáme jej úspešnú budúcnosť. Niektorí si stále nezvykli na telefón bez Jacku, prípadne naň ešte len prešli.

Belkin - svetapple.sk

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk