Brutálna prezentácia rozšírenej reality od Apple!

0

Najnovšie sa na YouTube objavilo video od jedného vývojára, ktorý s ARkitom pracuje a dokázal urobiť skutočne famóznu a kreatívnu upútavku, ktorá zaujme aj tých najväčších odporcov čohokoľvek od Apple. Možnosti sú neobmedzené a to doslova. Toto video to hádam len potvrdzuje!

Brutálna prezentácia rozšírenej reality od Apple!

To, že ARkit je skutočne schopný vieme už pomerne dlho. Prezentácie, ktoré nám ukazujú vývojári z celého sveta ukazujú, že vie byť užitočný a praktický, no zároveň sa dá perfektne využiť na zábavu pri hrách. Tento vývojár využil práve zábavnú stránku veci a predstavil ARkit v takej forme, ktorá naozaj poteší a bude sa ti chcieť na ňu pozerať. Je to dôkaz, že ak je niekto kreatívny a šikovný, dokáže so správnou vecou vyrobiť zázraky. Tešíš sa na iOS 11 a prvé aplikácie, ktoré budú tieto technológie využívať?

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk