Čínske zdroje hlásia že Apple iWatch ponúknu bezdrôtové nabíjanie !

0

To čo sme pred pár rokmi považovali za Sci-fi sa dnes pomaly ale isto stáva realitou. Výnimkou nieje ani údajne pripravované bezdrôtové napájanie hodiniek iWatch.

Dobíjanie až do jedného metra!

Niekoľko dobre informovaných čínskych zdrojov hlási, že Apple ponúkne iWatch, ktoré budú mať bezdrôtové nabíjanie až do 1 metra. Údajne sa už testujú cievky, ktoré vyrába firma Luxshare. Z tejto spoločnosti poslali svoj návrh priamo do Apple a momentálne sa čaká na schválenie. V návrhu sa hovorí aj o cievkach, ktoré budú neoddeliteľnou súčasťou celého nabíjacieho mechanizmu. Znamená to zrejme, že pokiaľ návrh prejde, budeme svedkami hodiniek s bezdrôtovým nabíjaním.

Pravda alebo fikcia?

Či už ide o pravdivú správu alebo len o výmysel, nechajme sa prekvapiť. Dôležitejšie je to, že pre nás zrejme Apple pripravuje revolúciu!

apfelpage_iwatch1

 

 

zdroj: www.macrumors.com

 

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk