iOS 11 prinesie 56 nových Emoji smajlíkov.

0

Emoji smajlíky sú v posledných rokoch fenomén a používajú ich denne milióny používateľov po celom svete. Je to celkom logické, dokážeme pomocou nich pomerne ľahko vyjadriť naše pocity, emócie či stavy. S príchodom nových generácií operačných systémov často krát prichádzajú aj nové Emoji smajlíky. Tento rok, s príchodom iOS 11 by sme sa mohli dočkať nových 56 smajlíkov od spoločnosti Unicode konsorcium.

Emoji

Smajlíky, ktoré v súčasnej dobe používa každý z nás sú pre niekoho až nevyhnutné pre použitie v chate, v statuse či komentári na sociálnej sieti. Je to super pomocník ako vyjadriť emócie či pocity a ľudia po celom svete sú šťastní, že ich môžu používať. Apple a tak isto aj tvorca Emoji klávesnice Unicode konsorcium si uvedomujú, že ľudia chcú stále nové a nové smajlíky. Tento rok by sme sa mali dočkať celkom 56 tváričiek a znakov, ktoré by mali byť súčasťou budúcej generácie IOS 11. Nájdeme tu napríklad nové znaky pre ruky, množstvo nových smajlíkov, zeleninu, zvieratá, oblečenie a podobne. Každý kto teda rád používa smajlíkov by sa mal začať tešiť na ich novú nádielku. Uznávame, nie je ich zas tak strašne moc no myslíme si, že to bude aj tak stačiť.

S iOS 11 přijde pravděpodobně 56 nových emotikon

 

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk