iOS drží 2/3 podnikového trhu!

0
iOS - svetapple.sk

Podľa najnovších výsledkov prieskumov o podnikovom trhu spoločnosti Good Techonolgy môžme vidieť , že iOS drží 2/3 jej trhu. Hneď pod ním nájdeme samozrejme Android a posledným je Windows Phone.

67% dominantnosť

iOS dominuje neskutočným 67% na podnikovom trhu. Aj napriek tomu, že si oproti minulému roku mierne pohoršil o 5%, ktoré mu „ukradol“ konkurenčný Android, ide o fantastické číslo a stále mu patria spomínané 2/3. Hneď za nim nájdeme Android s 32% a posledným v tabulke je Windows Phone, ktorý sa so svojim úbohým 1% naozaj nemá čím chváliť!

good_technology_q2_2014

iOS drží až 2/3 z celkového podnikového trhu! – svetapple.sk

Na trhu tabletov dominuje iOS a teda iPad!

Tablety, ktoré by mali v dohľadnej dobe nahradiť naše klasické laptopy držia až 42% zo všetkých mobilných zariadení. Dobrou správou pre Apple môže byť fakt, že v tomto smere ich spoločnosť jasne dominuje a ich iPady držia neuveriteľných 90% trhu!

tablet

iPady s nainštalovanými iOS držia neskutočných 90% podnikového trhu – svetapple.sk

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk