Nová reklama od Apple – Better (Video)

0

cover_Apple_Better_Commercial

Raz za čas sa stane, že Apple vydá do sveta nejakú novú reklamu. Zvyčajne to býva reklama na konkrétne produkty no niekedy sa medzi nimi nájde reklama, ktorá zachytáva nejaké výročie poprípade taká, ktorá má nejaký propagačný charakter Applu ako takého.

 

V tomto prípade ide o tu poslednú možnosť. Apple tu popisuje ako sa snaží znížiť vplyv na zmenu klímy a ako sa pokúša nájsť spôsoby vďaka ktorým bude môcť ekologickejšie využívať materiály a zachovať zdroje pre budúce generácie.

tim-cook-narrates-apples-better-commercial-0

 

Celá reklama sa nesie v znamení  „we will work to leave the world better than we found it“ (budeme pracovať aby sme svet opustili lepšie, ako sme ho našli)

 

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk