Nový koncept iWatch!

0

Okolo inteligentných hodiniek iWatch, ktoré pravdepodobne v Coupertine pripravujú, sa stále drží rúško záhad. Jednoducho povedané, nevieme o nich absolútne nič a všetky správy sa opierajú len o  dohady rôznych analytikov. Najnovšie tu máme koncept hodiniek s integrovaným iOS 8.

2,5″ iWatch

Aj napriek tomu, že posledné správy hovoria o okrúhlom displeji, podobnému tomu v Motorole Moto 360 sa v tomto renderi pozeráme na 2,5″ OLED displej s vysokým rozlíšením a vysoko odolným krycím sklom. V ňom je integrovaný operačný systém iOS 8, ktorý môže zodpovedať tomu, čo poznáme z iPhonov či iPadov. Ďalej sa v koncepte uvádza až 6 dňová výdrž batérie (možno nabíjaná bezdrôtovo) a miery: výška-6,1cm, šírka-3,5cm a hrúbka len 0,5cm.

 

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk