K nových slúchadlám BeatsX dostaneš aj 3 mesiace zdarma na Apple Music!

0

Apple proste vie, ako spojiť príjemné s užitočným. Hoci má na trhu svoje bezdrôtové Apple AirPods, jeho spoločnosť Beats, ktorú odkúpilo pred niekoľkými rokmi, predstavila veľmi podobné slúchadlá – BeatsX, ktoré majú s AirPods spoločné viac, ako si myslíš a dokonca sú lacnejšie. To nie je všetko. Vďaka novému zariadeniu od Beats budeš môcť počúvať Apple Music 3 mesiace úplne zadarmo. Ak si ešte nevyužil 3- mesačnú trial dobu, môžeš mať pol roka Apple Music zadarmo, no a to znie fajn.

3 mesiace Apple Music zadarmo

Slúchadlá BeatsX by sa mali začať predávať len dnes na celom svete, no my už vieme, že okrem samotného produktu dostaneš v balení aj niečo navyše. K slúchadlám totižto Beats (alebo Apple) pribalilo aj voucher s kódom, ktorý ti umožňuje aktivovať si službu Apple Music na 3 mesiace úplne zadarmo.

O to lepšie to je, ak si službu neskúsil ešte ani raz. To znamená, že by si teoreticky mohol dostať 3 mesiace na skúšobnú dobu + 3 mesiace grátis od Beats. Inými slovami by si získal pol roka Apple Music zadarmo. Ku všetkému stačí dokonca len to, aby používateľ iba opísal kód na oficiálnej stránke Beats. Následne dostaneš trojmesačné členstvo.

Čo sa teda týka Applu tak v tomto smere má obrovskú výhodu. Nielen, že vlastní jedného z najväčších výrobcov slúchadiel na svete, no sám má ešte hudobnú streamovaciu službu, ktorú používa už 20 000 000 po celej planéte.

Pravda, na Spotify, ktorý ma minimálne raz toľko to síce nemá, no za rok a pol aktívneho snaženia to tiež nie je najhorší výsledok. Len tak mimochodom, na následujúcom videu, v ktorom nájdeš aj zmienku o kúpóne, ktorý sa nachádza v balení BeatsX, sa dozvieš napríklad aj to, aké sú tieto slúchadlá po nejakej dobe používania.

Super je napríklad čip Apple W1, ktorý majú zhodné s Apple AirPods a tiež je sympatická aj o čosi nižšia cena. V USA by sa mala pohybovať na úrovni $149. Slúchadlá majú navyše aj ovládanie či špeciálne magnetické technológie, aby lepšie držali na krku a napríklad pri športe nepadali. Pozri si aj priložené video!

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk