Skvelý koncept iWatch od Martina Hájka!

0

O inteligentných hodinkách sa už špekuluje dlhšiu dobu a podľa  najnovších informácií by mali svetlo sveta uzrieť niekedy ku koncu tohoto roku. 

Dnes si ukážeme skvelý koncept hodiniek od dizajnéra Martina Hájka. Tento kúsok je dokonca prevedený v dvoch variantoch ako iWatch „C“ a iWatch „S“.

iwatchc_martinhajek_clean_7-640x480

 

 

Rozdiely

Rozdiely sú v podstate rovnaké ako pri telefónoch iPhone 5C a iPhone 5S,  teda plastový/hliníkový rám a plastové/kožené putko na ruku. Zrejme je medzi nimi aj nejaký hardwérový rozdiel, no to sa vo videu nespomína..

Čo v hodinkách nájdeme

Na hodinkách je použitý moderný prehnutý displej, nabíjajú sa pomocou upraveného lightning kábla a bežia na iOS 7. Do originálnych hodiniek bude zrejme Apple inštalovať už novší iOS 8. Samozrejme že systém bude značne orezaný ako v prípade iPadu Nano šiestej a siedmej  generácie.

iWatch-C-and-iWatch-S-Concept-by-Martin-Hajek-392919-61

Čo poviete ? Páči sa vám tento pomerne realistický koncept ? 🙂

le-concept-d-iwatch-de-martin-hajek-aux-cotes iwatch-c-5  iwatchc_martinhajek_clean_111ac5fb60aa7bab7f52de718f34d64bf7

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk