Ako vyzerá Apple Park v apríli?

0

Apple Park je určite jedna z najostrejšie sledovaných budov súčasnosti, nakoľko ide o budúce sídlo jednej z najväčších technologických spoločností na svete a ľudia chcú byť jednoducho v obraze, ako sa jej s výstavbou obrovského sídla s rozľahlým zeleným parkom darí. Pozri sa spolu s nami na zábery, ktoré nám ukazujú sídlo v apríli.

Apríl a Apple Park

Ako už môžeš vidieť, Apple ide pomaly, ale isto do finišu. Hlavná budova je viacmenej postavená a momentálne sa pracuje na nábytkoch a interiéri v kancelárskych priestoroch. Nie je to totižto ani zďaleka len o vizuále exteriéru, Apple si potrpí aj na tom, čo uvidia len ľudia pracujúci pre túto spoločnosť. Malo by ich to inšpirovať v tvorbe tých najlepších poctivých produktov, na ktoré poznajú receptúru asi len oni. Čo sa týka parku v okolí budúceho sídla, začína sa krásne rysovať a prichádzajú dôležité úpravy.

Zaujímavo bude celé sídlo pôsobiť aj v noci, respektíve večer, kedy bude hlavná budova oslňovať okolie. Sme veľmi zvedaví na finálne dielo, ktoré už bude onedlho hotové, aj keď nám je jasné, že v tomto prípade môže znamenať „onedlho“ aj niekoľko mesiacov. My sme ale trpezliví, veď Apple sa nemá kam ponáhľať. Len tak mimochodom, divadlo, ktoré sa nachádza v podzemí sa stále dokončuje a otvorené bude neskôr, ako celý tento komplex.

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk