Ako vyzerá Apple Park v máji?

0

Apple svoje sídlo buduje už tretí rok a hoci malo byť otvorené ešte počas minulého roka, kvôli problémom so stavebnými firmami sa jeho otvorenie trošku predĺžilo. Navyše časovému rozpisu nepomohli ani tohtoročné mrazy, ktoré boli v Cupertine silné a niektoré veci museli počkať, čím čakala celá stavba. Dnes už na nás ale sídlo pôsobí ako takmer hotové a zrejme už chýba len veľmi málo k tomu aby bolo oficiálne otvorené!

Otvorenie

Hoci sa celý areál nachádza na druhej strane sveta, aj tak nás zaujíma, kedy sa bude stavba otvárať a zamestnanci sťahovať zo starého sídla do toho nového. Moderná budova v tvare vesmírnej lode (preto tá prezývka „Spaceship“) sa pomaly blíži do finišu a je už len otázka času, kedy sa bude otvárať.

Nájdeme tu extrémne veľa technologických vychytávok a zaujímavostí, ktoré by určite ocenil nejeden z vás vo svojej súčasnej práci. Žiaľ užívať si ich budú len vrcholní inžinieri a dizajnéri Applu, no a samozrejme manažéri, ktorí si prácu na tomto mieste jednoznačne zaslúžia.

Kedy ale nastúpia zatiaľ nie je úplne jasné. Je možné, že už v dnešných dňoch v niektorých častiach kampusu pracujú pracovníci, no oficiálne otvorenie je plánované v priebehu niekoľkých týždňov. To, či k otvoreniu bude aj nejaká väčšia akcia zatiaľ nevieme, avšak ako to už pri Apple býva zvykom, ak sa niečo bude diať, určite o tom bude dopredu a včas informovať!

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk