Ako mať v iPhone ešte viac Emoji ikoniek?

0
iPhone-emoji---titulná-fotografia---SvetApple

Emoji ikonky, alebo pre niekoho asi skôr smajlíci v iOS či Androide sa behom niekoľkých rokov stali viacmenej súčasťou nášho života. Ľudia ich milujú, pretože sa dá pomocou nich vyjadriť napríklad aktuálna nálada či názor. Sú jednoduché a výstižné a v iOS 9 ich je skutočne ohromné množstvo. Môžeš ich mať ale ešte stále o čosi viac. Stači si pozrieť tento trik!

Ako mať v iPhone ešte viac Emoji ikoniek?

Jedna z veľmi dôležitých vecí, ktoré okrem iného priniesol mobilný operačný systém iOS 9 bolo to, že prišlo obrovské množstvo nových Emoji ikoniek, ktoré dostali navyše možnosť zmeny farby pleti, vďaka čomu sú už rasovo rovnocenné. Emoji ikoniek je teda obrovské množstvo a niekto by si mohol myslieť, že dokonca až zbytočne veľa.

Niekomu ale zase naopak nestačia a chce mať viac ikoniek. Presne pre toho je tu japonská klávesnica, ktorá zopár „svojských“ smajlíkov tiež ponúka, a okrem toho, že zaručia originalitu, budú vyzerať, že si si s nimi dal prácu, nakoľko sú vytvorené predovšetkým zo znakov. Je teda veľmi jednoduché pridať ďalších smajlíkov.

Všetko čo potrebuješ urobiť je prejsť do Nastavenia>Všeobecné>Klávesnica>Klávesnice>Pridať novú klávesnicu>Japonská. Hotovo, od teraz máš ešte viacej Emoji ikoniek ako pred tým a pravdepodobne nikto nebude vedieť, že ich máš práve vďaka japonskej klávesnici.

Emoji Joponsko - svetapple.sk

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk