Ako zobraziť plnú verziu stránky na iPhone?

0
iPhone 6 - svetapple.sk

Prednedávnom sme pripravili článok, v ktorom sme vám ukázali možnosť prevrátenia farieb vo vašom iOS miláčikovi. Ide o funkciu, ktorú nemusí poznať úplne každý rovnako ako tú ktorú si predstavíme dnes. Mnohí z vás totiž neradi používajú mobilné verzie stránok, no žiaľ nevedia, ako sa ich zbaviť. Čo teda robiť?

Návod

Celé je to celkom jednoduché. Poznáte to, keď si chcete pozrieť vašu obľúbenú stránku na iPhone, no prekáža vám jej mobilná verzia. Existujú dve mozňosti ako ju vypnúť. Jednou z nich je prejdenie na úplný koniec stránky, kde by sa malo nachádzať tlačítko na prepnutie do klasickej verzie. Čo však v prípade, že sa tu to tlačítko nenachádza? Možno ste nevedeli, no samotné Safari umožňuje to, aby ste sa nemuseli trápiť s mobilnou verziou stránky.

  1. Otvorte Safari
  2. Kliknite na miesto, kde sa zadávajú adresy
  3. Zobrazí sa vám špeciálne okno so záložkami
  4. Priamo v okne posuniete palec smerom zhora dole (rovnako, ako pri Spotlight)
  5. Zvoľte možnosť „Normálna verzia stránky“
  6. Hotovo!

V prípade, že sa budete chcieť vrátiť späť, spravíte to rovnakým spôsobom.

image image image image image

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk