Ako zrušiť párovanie Apple Watch s iPhonom

0
Apple Watch - Svetapple.sk

Niektorí užívatelia majú problém so spojením Apple Watch a iPhone. A občas môže pomôcť zrušenie spojenia a následné spojenie Apple Watch a iPhone. Môžete to využiť aj ak chcete prejsť na iné hodinky.

Zrušenie párovania z iPhonu:

Nie je to vôbec nič zložité. Zrušenie párovania z iPhonu sa skladá iba z troch jednoduchých krokov, ktoré určite ľahko pochopíte.

Krok 1: Vstúpte do aplikácie Apple Watch

Krok 2: Kliknite na “ My Watch “ a v dolnej časti pokračujte do “ Apple Watch „

Krok 3: Stlačte “ Unpair Apple Watch “ a potvrďte, váš telefón začne vykonávať zálohu dát z hodiniek, to ak bude chcieť neskôr vykonať obnovu dát

Zrušenie párovania z Apple Watch:

Zrušenie párovania z Apple Watch je ešte ľahšie ako zrušenie párovania z iPhonu. Zrušenie párovania z Apple Watch sa skladá iba z dvoch jednoduchých krokov.

Krok 1: Spustenie programu “ Settings „

Krok 2: V položke “ General “ vyberiete “ Reset “ a zmažete všetky dáta dotykom na “ Erase All Content and Settings „

 

Zdroj: 9to5mac.com

 

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk