Ako zrýchliť iPhone za 10 sekúnd?

0
zrychlenie-iPhonu----titulná-fotografia---SvetApple

Ten kto ho má ho miluje. iPhony sa stali bežnou súčasťou našich dní ale občas sa stane, že sa seká, aplikácie padajú alebo prechody nie sú plynulé. K vyriešeniu tohto menšieho problému ti postačí pár sekúnd.

K oprave nebudeš potrebovať žiadne náradie, postačia ti prsty. Začni tým , že iPhone odomkneš a pri zapnutej domovskej obrazovke stlačíš dlho tlačidlo uspať/vypnúť, pokým sa nezobrazí vypnúť posunutím a tlačidlo môžeš pustiť. Následne stlač a podrž tlačidlo Domov, pokým sa opäť nezobrazí domovská obrazovka. Oprava je dokončená a iPhone by mal ísť lepšie, prinajlepšom oveľa lepšie. Týmto trikom sa zároveň rekalibruje aj tlačidlo Domov.

Nie je nič rýchlejšie a jednoduchšie ako tento trik a Apple to vymyslel šikovne. Tento trik však nevyrieši všetky problémy a pokiaľ máš starší iPhone, náročná aplikácia ti nebude šľapať ako na iPhone 6S. Taktiež to platí aj s tlačidlom Domov a pokiaľ ho máš fyzicky poškodené, toto nepomôže. Gazelle-Certified-Reviews-iPhone-5-3

About The Author

Michal je autorom článkov nášho magazínu a taktiež ti pomáha riešiť tvoje problémy v správach na FB. Venuje sa nielen magazínu SvetApple, ale aj fotografovaniu s iPhonom či tvorbe pozadí a článkov o fotení.