Ako vložiť hudbu do iPhonu cez iTunes?

0
Ako vlozit hudbu do iphonu cez iTunes - svetapple.sk

Povedzme si na rovinu, že nie každý chce za hudbu platiť. Skoro všetci ju chcú dostať do svojho iPhonu zadarmo. Dostať ju do iných telefónov je veľmi ľahké. Pri iPhone je to trošku komplikovanejšie, ale na druhú stranu, zvládneme to ľavou zadnou. Poďme sa teda pozrieť, ako vložiť hudbu do iPhonu cez iTunes. 

iTunes

Na všetko budeme potrebovať iPhone, iTunes a spomínanú hudbu, ktorú si chceš do zariadenia pridať. iTunes zadarmo stiahneš na oficiálnych stránkach Applu. Keď klikneš na tento odkaz, presmeruje ťa to práve na sekciu s možnosťou stiahnutia. Keď už program stiahnutý a nainštalovaný máš, môžeme začať. Poďme teda na to!

  1. Najprv sa musíme pripojiť pomocou USB a Lightning konektora k počítaču a spustiť synchronizáciu. Na tvojom iPhone sa objaví kontrolné okienko, ktoré si overí, či môže Dôverovať alebo Nedôverovať počítaču, v ktorom je zapojený. Ty stlačíš dôverovať a môžeš pokračovať ďalej.
  2. Po otvorení iTunes sa nezabudni uistiť, že máš nainštalovanú najnovšiu verziu iTunes, v prípade, že by tak nebolo, mohol byť byť so samotnou synchronizáciou problém.
  3. V iTunes knižnici následne nájdi požadovaný obsah, ktorý chceš pridať do svojho iPhonu. V prípade, že si si pridal niečo do počítača a nevyskytuje sa to už v knižnici, dané skladby pretiahnutím presuň do iTunes, následne sa ti zobrazia už v programe.
  4. V paneli, ktorý sa v iTunes nachádza na ľavej strane si potom nájdi svoje zariadenie. Obsah z knižnice vyber a potiahnutím ho presuň do iPhonu. Automaticky sa ti tak do zariadenia pridá všetko, čo si už mal vybraté, toto sa dokonca vzťahuje aj na videá či obrázky. Postup je rovnaký.
  5. Hotovo, počúvaj hudbu a užívaj si iPhone!

Pokiaľ ti tento návod, ktorý ako originál pochádza priamo od Apple neprišiel dosť stručný, prípadne si sa zamotal, prinášame ti video, podľa ktorého to môžeš urobiť iným spôsobom. Áno, spôsobov existuje viac, človek si len musí vybrať ten, ktorý mu je najbližší 🙂

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk