Pozri sa, kde všade si bol. iPhone uchováva všetky miesta

0

Možno si o tom nevedel, ale iPhone si pri zapnutej lokalizácii ukladá všetky miesta, ktoré si navštívil a dokonca aj časové úseky, kedy si v danom čase bol.

Zaznamenavánie často navštívených miest si iPhone ukladá a máš k nim prístup v nastaveniach. Funguje to však len vtedy, ak si pripojený na internet a lokalizačné služby sú zapnuté. V zozname miest nie sú všetky navštívené miesta, ale len tie, ktoré navštevuješ najčastejšie.

Ukladanie môžeš kedykoľvek zrušiť aj vtedy, ak máš lokalizáciu zapnutú. Podľa popisu tejto funkcie, sú často navštívené miesta využívané na poskytnutie užitočných informácií týkajúcich sa polohy. O ktoré informácie konkrétne ide nevedno.

Pre zobrazenie týchto miest postupuj nasledovne: Nastavenia > Súkromie > Lokalizačné služby > Systémové služby > Často navštívené miesta.

iphone_5s_5c_5_triangle_photo

About The Author

Michal je autorom článkov nášho magazínu a taktiež ti pomáha riešiť tvoje problémy v správach na FB. Venuje sa nielen magazínu SvetApple, ale aj fotografovaniu s iPhonom či tvorbe pozadí a článkov o fotení.