Zobrazenie desktopovej verzie v Safari je jednoduchšie

0

V súčasnosti väčšina stránok ponúka mobilné zobrazenie,  ktoré je automaticky zobrazované ak stránku navštíviš cez mobil. Avšak, v niektorých prípadoch sú mobilné verzie ochudobnené o niektoré prvky, ktoré desktopová, čiže stránka zobrazená v prehliadači cez počítač obsahuje. V Safari už dlhšiu dobu táto funkcia je, ale Apple ju teraz urobil prístupnejšiou.

Doteraz si pre normálnu verziu stránky musel stlačiť tlačidlo zdieľania v dolnej lište a kliknúť na spomínanú ikonku. Teraz to robiť nemusíš a postačí ak dlhšie podržíš ikonu opätovného načítania stránky, ktoré nájdeš v dynamickom vyhľadávacom poli napravo. Akonáhle naň ťukneš a podržíš na sekundu, v dolnej časti sa ukáže tlačidlo pre zobrazenie normálnej stránky. Musíme ťa však upozorniť, že nie všetky stránky túto funkciu podporujú.

IMG_0133

About The Author

Michal je autorom článkov nášho magazínu a taktiež ti pomáha riešiť tvoje problémy v správach na FB. Venuje sa nielen magazínu SvetApple, ale aj fotografovaniu s iPhonom či tvorbe pozadí a článkov o fotení.