10 najlepších funkcií iOS 9!

0
iOS 9 - svetapple.sk

Zdá sa, že redaktori magazínu 9to5mac.com si už stihli do svojho iPhonu 6 Plus a iPadu Air druhej generácie nainštalovať prvú beta verziu iOS 9, ktorá bola predstavená len počas včerajšieho večera. Práve preto sa rozhodli, že natočia video, ktoré ti ukáže 10 tých najlepších vecí, ktoré nový operačný systém obsahuje a ktoré ťa v budúcnosti určite potešia.

Top 10

Na videu, ktoré si okrem iného budeš môcť vychutnať aj v 4K, uvidíš 10 tých najlepších vecí, ktoré obsahuje iOS 9. Je jedno či máš iPhone alebo iPad. Na videu sú obe zariadenia a tak si zaručene nájdeš práve to, na čo sa budeš tešiť najviac ty. Len spomenieme, že v novom iOS 9 nájdeš napríklad funkciu šetrenia baterky, alebo v prípade, že používaš len iPad, tak aj funkciu, ktorá ti umožní ovládať viac aplikácií naraz bez toho, aby si jednu z nich musel čo i len minimalizovať.

Tak isto sa tu našlo niekoľko vylepšení pre klávesnicu QickTipe, do ktorej konkrétne pribudli nové gestá, vďaka ktorým sa ti bude  editovať text omnoho jednoduchšie ako kedykoľvek pred tým! Práve preto by si si mal pozrieť video, ktoré ti ukáže, ako je to s tým iOS 9 v praxi!

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk