10 naozaj zaujímavých faktov, ktoré si o Apple nevedel!

0

Veľmi veľa ľudí sa už nejakým spôsobom snažilo dať dokopy fakty o spoločnosti Apple, ktoré poukazovali napríklad na vyhodenie Steva Jobsa. Predtým, než som si pustil následujúce video, som očakával, že pôjde o jedno a to isté, len v inej forme, ale mýlil som sa. Následujúcich 10 minút videa dokázali prekvapiť aj mňa starého „Apple“ harcovníka.

10 faktov

Väčšinou videá alebo články, ktoré hovoria o 10 faktoch spojených s Applom nie sú pre znalejších príliš zaujímavé, pretože v nich nájdeš veci, ktoré si už dávno videl inde, len v inej forme, poprípade napísané iným štýlom.

Pred tým, ako som si pustil následujúce video som očakával to isté. Apple predsalen neponúka toľko zaujímavých „tajností“, ktoré by niekoho ešte stále prekvapili, no to som sa veľmi mýlil. Následujúcich 10 minút videa ti ukáže, že aj keď si v Apple svete ako vojenský generál na bojisku, stále ťa môžu niektoré informácie prekvapiť, poprípade pobaviť. Tak napríklad, vedel si, že Apple v roku 1995 predstavilo vlastnú hraciu konzolu?

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk