3 nové reklamy pre Apple Watch

0
Apple Watch - svetapple.sk

Spoločnosť Apple predstavila hodinky Apple Watch ešte minulý rok, no ich oficiálny predaj začal niekedy pred troma mesiacmi. Aj napriek tomu, že produkt nie je na trhu príliš dlhú dobu, v jeho internetovom obchode sa už teraz nachádza niekoľko tisíc aplikácií, čo určite teší používateľov, ktorí už novinku majú na svojom zápästí. Pre tých, ktorí hodinky ešte nevlastnia vydal Apple 3 reklamy, ktoré presvedčia o tom, že už teraz sa dá s aplikáciami bez problémov fungovať.

Reklamy

Spoločnosť Apple dnes predstavila celkovo 3 nové reklamy, ktoré sa zameriavajú na aplikácie tretích strán, ktoré môžeme nájsť v hodinkách Apple Watch. Každá jedna z trojice reklám sa zameriava na úplne inú kategóriu aplikácií. Kým prvá si berie na paškál Hudbu, druhá sa venuje Fitness, no a napokon tretia cestovaniu, čo je taktiež odvetvie, ktoré by teoreticky mohol používateľ sledovať na hodinkách Apple Watch. Reklamy sú zverejnené na YouTube kanáli spoločnosti Apple, ale taktiež budú s vysokou pravdepodobnosťou prehrávané pred videami (na YouTube) v krajinách, kde sú hodinky už v dnešných dňoch dostupné.

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk