30 noviniek, ktoré prináša iOS 10.3

0

Mobilný operačný systém iOS je populárny predovšetkým tým, že prináša stále nové a nové funkcie počas celého roka. Tie samozrejme prinášajú aktualizácie, ktoré sú tu aj na opravu rôznych chýb a podobne. Dnes vyšla beta verzia systému iOS 10.3 a my si môžeme pozrieť 30 noviniek, ktoré táto novinka priniesla. Poďme teda na to!

Bez Theatre Mode, no s veľa iným

Hoci sme všetci čakali skôr na jednu konkrétnu funkciu, ktorú aktualizácia aj tak nepriniesla, dočkali sme sa aspoň iných noviniek, ktoré určite ocenia používatelia po celom svete. Prinavrátila sa napríklad funkcia Find my AirPods, teda jednoduchá služba v službe Find my iPhone, ktorá ti pomôže nájsť stratené slúchadlo pomocou Bluetooth. Potom je tu napríklad nová, špeciálna klávesnica pre písanie jednou rukou, nové pozadia a podobne. Stojí to za to preskúmať, no pokiaľ nie si beta tester, musíš si vystačiť s takýmto videom. Pozri si 30 noviniek v iOS 10.3!

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk