Reklama na Animoji, ktorá ťa pobaví!

0

Animoji je súčasťou každého nového iPhonu X. Hoci túto funkciu možno všetci nevyužívajú, nájdu sa aj taký, ktorý jej príchod ocenili a veľmi radi sa s ňou zabávajú. Na základe biometrických senzorov dokáže totižto sledovať ohyby a mimiku tváre a premeniť ju tak na rôzne charaktery. Apple vydalo perfektnú reklamu, kde si zahrali práve charaktery za Animoji. Pozri s na ňu. 

Animoji: Pandou

Takto jednoducho nazvalo Apple reklamu, ktorý bola uvedená počas tohtoročného Grammy. V hlavnej úlohe je tu ako ináč Panda, ktorá „spieva“ text piesne Lights Out od Royal Blood. Samozrejme, nebolo by to také jednoduché a tak si panda so sebou zobrala aj iné charaktery, ktoré ju počas piesne doprevádzajú. Môžeme tu teda vidieť ešte opičku, mačičku či prasiatko.

Zaujímavé je na tejto reklame napríklad to, že podobné video dokáže urobiť vo svojom iPhone v podstate každý s tým rozdielom, že to vieme urobiť len s jedným charakterom. V tomto prípade sú použité až 4, čo určite skomplikovalo celkovú tvorbu reklamy. Ďalšou vecou sú efekty a zaujímavé strihy. Napriek tomu všetkému sa stále pozeráme na klasické Animoji, do ktorého niekto prespieval text piesne a vyzerá to parádne. Navyše celá reklama trvá až 30 sekúnd napriek tomu, že v klasickom iPhone fungujú Animoji len 10 sekúnd.

Hoci ešte nemáme vonku iOS 11.3, už dnes vieme z jeho beta testovania napríklad to, že s jeho príchodom prídu 4 nové charaktery práve s podporou Animoji. Bude to drak, medveď, lev a lebka. To ale nie je všetko v blízkej budúcnosti, teda v iOS 12 sa dočkáme rozšírenia Animoji napríklad aj to FaceTime hovorov takže to bude ešte veľmi zaujímavé. Nateraz je ale používanie tejto funkcie mierne osekané a na plné možnosti si budeme musieť ešte chvíľku počkať. Preto sa pohodlne usaď a vychutnaj si perfektnú reklamu, ktorú pre nás pripravila spoločnosť Apple.

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk