5 funkcií s 3D Touch, ktoré si možno nepoznal!

0
5-3DTouch-funkcii---titulná-fotografia---SvetApple

Ako sa hovorí, nikto učený z neba nespadol a to platí aj pri technológiách. Môžeš ich totiž používať celý rok, no aj tak neobjavíš úplne všetko, čo skrývajú. To platí aj v našom prípade, hoci sme polovicu trikov poznali o tej druhej sme ani netušili, a práve preto pre teba prinášame článok, alebo lepšie povedané video, ktoré ti ukáže aj tie najtajnejšie „zákutia“ 3D Touch na tvojom iPhone 6S či iPhone 6S Plus!

5 funkcií s 3D Touch, ktoré si možno nepoznal!

3D Touch sa nám nezdá ani taká dôležitá, no akonáhle chytíme do rúk zariadenie, ktoré ju nemá, dlho rozmýšľame pri rôznych situáciach, prečo to nefunguje. Následne si uvedomíme, prečo to je a nerobíme si z toho ťažkú hlavu.

Najčastejšie asi 3D Touch používame pri písaní či prezeraní webových stránok. Je to jednoducho pohodlnejšie ako klasické ovládanie, ale to sme netušili, že 3D Touch má aj ďalšie funkcie. Popravde, niektoré sme poznali a myslíme si, že 4 z 5 niekomu, kto 6S používa skutočne aktívne nebudú robiť problém.

Jedna funkcia je tu ale taká, že prekvapila aj nás a to máme iPhone od 31. septembra. Netušili sme, že multitasking sa dá na iPhone otvoriť aj pomocou 3D Touch (bez nutnosti dvojitého stláčania Home Button ale áno, skutočne to ide. Stačí len pri ľavom okraji v ľubovolnej aplikácií alebo aj v domovskej ploche zatlačiť a potiahnúť. Výborná vec, teraz už vieš aj ty naozaj všetko!

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk