5 pozadí od SvetApple.sk pre iPhone|#3

0
Pre zobrazenie celého článku klikni na obrázok

Nebaví ťa mať stále to isté pozadie? Stiahni si originálne pozadia pre svoj iPhone od Svetapple.sk!

Každý týždeň ti prinášame 5 nových pozadí, ktoré budú presne pasovať na tvoje zariadenie a každé z nich je prispôsobené pre parallax efekt, ktorý je jednou z vychytávok v iOS. Všetky pozadia sú rozdelené podľa modelu zariadenia, takže stačí, ak klikneš na to svoje, stiahneš a nastavíš ho. Ak ťa omrzí jedno, vyber si z ďalších štyroch! Veríme, že sa ti budú páčiť, ale ak sa ti náhodou nepáčia pozadia z tohto článku,skús pozrieť v našej kategórií Pozadia od SvetApple.sk kde ich nájdeš omnoho viac alebo si stiahni HD Pozadia!

Dnešné pozadia sme vytvorili v spolupráci s projektom MYSLI INAK → klikni sem

Videonávod na stiahnutie pozadia

Kedže viacerí z Vás mali problém s tým, ako naše pozadia stiahnuť prinášame ti jednoduchý videonávod, ako na to! Pod každým náhľadom pozadia v iPhone, je zariadenie, pre ktoré si dané pozadie môžeš stiahnuť. Vyber si zariadenie a klikni naň, a pozadie pre dané zariadenie sa zobrazí. Potom už len stačí podržať na ňom prst a zvoliť možnosť “Uložiť obrázok”. Následne si pozadie nájdeš v aplikacií Fotky 🙂


Pozadia

1.
pozadie1

Stiahnuť pre:


2.

 pozadie2

Stiahnuť pre:


3.

pozadie3

Stiahnuť pre:


4.

pozadie4

Stiahnuť pre:


5.

pozadie5

Stiahnuť pre:


v-spolupráci-s-mysliinak

Pre zobrazenie portfólia klikni na obrázok

Máš tip pre ďalšie pozadia alebo zariadenia? Chceš s nami spolupracovať ? Neváhaj a napíš nám správu na: dominik.bullo@svetapple.sk !


Páčili sa ti takéto motivačné pozadia ? Nechaj nám komentár pod článkom, alebo na facebooku, nech ti môžeme priniesť viac takýchto pozadí! 🙂

About The Author

Volám sa Dávid, mám 19 rokov a som študentom posledného ročníka na strednej, kde študujem propagačnú grafiku. Aktívne sledujem všetky novinky okolo spoločnosti Apple približne od roku 2009, kedy som prvýkrát mal možnosť spoznať produkty z dielne Apple. Na webe svetapple.sk môžeš odomňa vidieť prevažne články a zaujímavosti zo zákulisia a histórie spoločnosti Apple. Členom redakcie som od októbra 2015. Konktaktovať ma môžeš na david.kidala@svetapple.sk . Moje motto: Stay Hungry, Stay Foolish! :)