9 nových Spring Forward videí!

0
iPhone 2G - svetapple.sk

Predvčerajšia Keynote nám priniesla úplne nový produkt a kopec nových informácií, ohľadom hodiniek Apple Watch, ktoré sme po prvýkrát mohli vidieť ešte v septembri minulého roka na evente, kde boli predstavené aj nové iPhony. Spoločnosť s nakúsnutým jabĺčkom v logu odprezentovala pomerne veľa videí a vy si ich dnes môžte pozrieť!

Videá

Ako sme už zvyknutí, Apple vie robiť veľmi pekné prezentačné videá, po ktorých zhliadnutí máte doslova chuť daný produkt „zjesť“. V spoločnosti jednoducho vedia ako na to a to, že používatelia jednoducho na podobné videá letia si uvedomili aj pred poslednou Keynote, kedy ich odprezentovali až 9, čo je nadpriemerné číslo. Je teda možné, že aj na ďalších Keynote uvidíme viac videí ,ale koniec koncov to vôbec nevadí. Veď všetci ich milujeme no nie?

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk