Aj Apple reagovalo na posledný teroristický útok vo Francúzsku!

0
Je Suis Charlie - svetapple.sk

Spoločnosť Apple vie vždy prekvapiť svojimi reakciami na rôzne udalosti, ako napríklad na úmrtia známych osobností, kedy sa ich tváre zvyknú vyobraziť na oficiálnych stránkach. Dnes však prichádza úplne nový druh úcty, kedy Apple reagovalo na posledný teroristický útok, ktorý bol spáchaný na redakciu satirického časopisu Charlie Hebdo vo Francúzku!

Je Suis Charlie

Tento nápis sa po krvavých útokoch objavil na oficiálnych stránkach Apple. V preklade to znamená „Ja som Charlie“ a Apple tým chcelo vzdať hold časopisu, na ktorý zaútočilo niekoľko teroristov. Apple rovnako ako mnohé iné veľké korporácie čin kruto odsúdilo. Apple dokonca pozmenil svoju ikonu v Google na „smútočnú“. To, že sa Apple vyjadrilo k niekoho smrti nie je nič ojedinelé. Zaujímavé je však to, že spoločnosť ešte nikdy nevyjadrila podobnou cestou úprimnú sústrasť obetiam teroristického útoku a to dokonca ani 11.9.2001, kedy bol spáchaný atentát na World Trade Centre alebo u nás všeobecne známe „dvojičky“. Uvidíme teda, či bude Apple reagovať aj na teroristické útoky aj v budúcnosti!

Je Suis Charlie - svetapple.sk

Je Suis Charlie – svetapple.sk

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk