Aj deti milujú hodinky Apple Watch!

0
Deti a Apple Watch - svetapple.sk

Hodinky Apple Watch boli vyvíjané naozaj pre každého, čo len potvrdzuje fakt, že si ich obľúbi každá veková skupina. Je totiž jedno či máte 8 alebo 88 rokov. Apple Watch budete milovať za každých okolností. Pozrite sa na úsmevné video, ktoré sa objavilo na YouTube kanáli The Fine Brozthers, ktorý zapožičali svoje Apple Watch práve niekoľkým deťom!

Apple Watch a deti

Aj keď bol na Apple Watch vyvíjaný obrovský marketing, ktorý zjavne nebol ani zadarmo, niektoré z detí o hodinkách ani len nevedeli. Niektoré si ich samozrejme všimli v reklamách či im o nich povedal ich starší súrodenec, poprípade niekto iný. Každopádne ich ani jedno z nich ešte nevidelo naživo a to využili chlapci z kanála The Fine Brothers, ktorí jedny zobrali a vložili ich do rúk detí. Pozrite sa teda na to, ako dopadol prvý kontakt hodiniek Apple Watch s deťmi. Na videu sa presvedčíte, že toto zariadenie miluje každá veková skupina!

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk