Aj Tim Cook spomína na Steva Jobsa!

0

Bolo by asi divné, keby súčasný generálny riaditeľ spoločnosti Apple nezaspomínal na spoluzakladateľa tejto firmy. Dnes je to 6 rokov od smrti Steva Jobsa a takto mu vzdal poctu Tim Cook pomocou svojho Twitter účtu. Snažil sa pomocou odkazu ja namotivovať všetkých, ktorí ho sledujú!

Tim Cook a Steve Jobs

Steve Jobs si zrejme vybral dobre keď poveril Tima Cooka vedením spoločnosti Apple. Prestavil už viacej iPhonov ako sám Jobs a pri pohľade na predaje môžeme len konštatovať, že sa mu to veľmi dobre darí. Hoci aj Apple má v dnešnej dobe svoje chyby, s ktorými by Jobs naisto nesúhlasil, treba sa nad nimi trošíčku povzniesť a prehliadnuť ich. Je celkom logické, že Apple už nikdy nebude také aké bývalo za Jobsa. Bola to totižto jedinečná osobnosť a očakávať, že by sa našiel niekto rovnaký je skrátka nepravdepodobné. Na druhú stranu sa ale Apple snaží držať ideológie, ktorú tento veľký technologický mág ešte 41 rokov dozadu zaviedol.

Tim Cook nezabudol povedať, že Jobs je stále medzi nami. Možno, že už nie fyzicky ale jeho okdaz blúdi chodbami v Apple každý jeden deň. Rovnako tak každý jeden deň inšpiruje Stevova práca stovky či možno tisícky zamestnancov Applu po celom svete, ktorý chcú zo seba dostať len to najlepšie. Rovnako tak inšpiruje aj ľudí, ktorí vôbec nepracujú pre Apple avšak osoba Steva Jobsa ich natoľko nadchla, že ju skrátka uznávajú. Nech už bol Jobs čímkoľvek aj pre teba, spomínajme na neho vždy v dobrom. Ako každý jeden z nás, mal aj svoje negatívne stránky. Bez nich by sa ale Apple určite nikdy nedostalo tam, kde je dnes a na to netreba zabúdať!

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk