Ako Apple milo prekvapilo autorov fotografií z kampane Shot on iPhone 6

0
shot-on-iphone-6---titulná-fotografia---SvetApple

Spoločnosť Apple má marketing zvládnutý skutočne na jednotku. Každá jeho reklama je skvelá a ľudia ju milujú. Rovnako tak to bolo aj pri sérií reklám „Shot on iPhone 6,“ ktorá zplavila naše obrazovky počas minulého a tohto roka. Skvelý nápad, za ktorý bola spoločnosť Apple aj patrične ocenená. Apple ale dnes chcel odmeniť fotografov, ktorí do tejto kampane prispeli. Každému jednému z nich zaslali foto-knihu s bielymi rukavičkami!

Jedine v rukavičkách

Každý jeden, kto prispel nejakým tým záberom do kampane „Shot on iPhone 6,“ ktorá propagovala fotoaparát na iPhone 6 či iPhone 6 Plus dnes dostal pomerne zaujímavý a naozaj veľmi milý darček. Dostal totiž knižku, v ktorej sa nachádzali všetky zábery z tejto kampane. To ale nebolo všetko.

Spolu s knižkou totiž získal aj biele rukavice, ktorými si chcel Apple možno uctiť prácu fotografov a jemne im naznačiť, že daný výtlačok je tak hodnotný, že s ním treba zaobchádzať „jedine v rukavičkách,“ poprípade, že knižka je celá biela a chce aby taká aj ostala. Nech už to teda Apple myslelo akokoľvek, určite to bolo milé prekvapenie a opäť sa ukázalo, že marketingové oddelenie spoločnosti nesklamalo!

Apple mile překvapil fotografy z kampaně Shot on iPhone 6

 

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk