Ako to asi bude vyzerať v Apple Store pred Vianocami?

0

Dizajnér Martin Hájek nás v poslednej dobe akosi zaplavuje svojimi neskutočne realistickými rendermi produktov ako iPhone či iPad. Dnes nám tento šikovný umelec ukázal svoju víziu, ako to bude vyzerať po predstavení iPhonu 6 a iPadu Air 2 v obchodoch Apple Store.

iPad ako nástroj na prezentovanie

Vízia Martina Hajka skĺbila využitie dvoch iOS zariadení do jedného panelu. Je to vlastne veľmi jednoduché. iPhone 6 stojí na klasickom priesvitnom plastovom podstavci. Na tom by nebolo nič zvláštne keby rovno pod ním neležal iPad Air druhej generácie slúžiaci ako prezentačný materiál, zobrazujúci video o novom iPhone.

14883797552_28c372c7e2_o

Na plastovom podstavci okrem iPhonu leží aj iPad – svetapple.sk

14881678814_1b131e0f94_o

fotografie pôsobia doslova realisticky! – svetapple.sk

iPhone-6-in-apple-store

Vedľa podstavca aj iPhone 6 zabalený v plastových krabičkách – svetapple.sk

iBeats

Martin Hajek nám ukázal aj slúchadlá iBeats, ktoré by mohla jablková spoločnosť vyrábať. Na bočnej strane do nich v podstate zakomponoval iPod a cele sú vyrobené z hliníka. Samozrejme ide len o obyčajný výmysel ale povedzte sami či na vás nespravili dojem.

Apple-Beats

Na boku ovládanie známe z iPodu – svetapple.sk

Apple-Beats-headphones

Z druhej strany môžme vidieť svietiace logo Apple – svetapple.sk

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk