Ako by asi vyzerala Apple TV 4. generácie v bielej? Takto!

0

Apple TV bola od svojho prvého predstavenia na trh ešte v roku 2007 viacmenej čierna a krabička vyzerá stále takmer rovnako. Nezmenila to ani posledná 4. generácia, ktorá podľa predpokladov mala priniesť minimálne dve farebné kombinácie. Žiaľ sa tak nestalo a spoločnosť Apple ostala pri elegantnej čiernej farbe, ktorá je približne takého odtieňu, aká bola pri staršom iPhone 5. Pozri si render, ktorý ti toto zariadenie ukáže v bielej!

Biela Apple TV

Spoločnosť Apple predstavila Apple TV 4. generácie aj s novým ovládačom (žiaľ) len v jednej farebnej kombinácii a tou je už stará známa čierna farba. Táto farba sa podobá na iPhone 5, ktorý bol posledným modelom, kde bola čierna skutočne čiernou a nie „Space Gray“. Apple TV teda nedostala viacero farie , ale to neznamená, že si nevieme pozrieť rendery priamo od Martina Hajeka, ktoré nám ukážu, akoby mohol tento produkt v takejto farebnej kombinácii spolu s v Rose Gold ovládačom vyzerať. Poďme teda na to:

Apple TV '15 in white!Apple TV '15 in white!Apple TV '15 in white!Apple TV '15 in white!Apple TV '15 in white!Apple TV '15 in white!Apple TV '15 in white!Apple TV '15 in white!Apple TV '15 in white!Apple TV '15 in white!Apple TV '15 in white!Apple TV '15 in white!Apple TV '15 in white!

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk