Aktualizácia Safari!

0
Safari - svetapple.sk

Apple včera vo večerných hodinách vydalo aktualizáciu svojho webového prehliadača Safari a to konkrétne verziu 8.0.1 pre OS X Yosemite, 7.1.1  pre OS X Mavericks a 6.2.1 pre používateľov staršieho OS X Mountain Lion. Čo nového nám teda Apple v tejto aktualizácií prináša?

Oprava chýb + nová funkcia

Ako ste už pravdepodobne očakávali, nová aktualizácia by mala opraviť predovšetkým niekoľko otravných chýb a bugov, ktoré obsahovala predošlá verzia prehliadaču Safari. Nejde o nič prekvapivé, keďže podobné aktualizácie majú takmer vždy túto funkciu. Zároveň však pre nás Apple pripravilo aj novú funkciu, vďaka ktorej môžte importovať naše prihlasovacie údaje priamo z prehliadaču FireFox. Aktualizácia okrem toho vylepšuje výkon WebGL pre Retina displeje a vyšla 3 týždne po tom, ako Apple vypustilo prvú beta verziu pre vývojárov.

safari

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk