Aký je skutočný rozdiel medzi veľkosťami Apple Watch?

0
Apple Watch - svetapple.sk

Apple Watch sú hodinky, ktoré v oblasti dizajnu a toho čo predstavujú vytvorili v podstate úplne novú kategóriu inteligentných hodiniek. Apple ich ešte počas Keynote predstavilo v dvoch veľkostných variantoch. Ten menší ponúka displej s uhlopriečkou 38mm a väčší s 42mm. Aký však bude skutočný veľkostný rozdiel medzi týmito modelmi? 

Porovnanie

Apple neponúkne len jednu verziu veľkosti displeja, ale hneď dve, podobne ako je tomu napríklad pri zariadení, ktoré bude nutné nosiť vo vrecku pre používanie Apple Watch. Veľkosti displejov Apple Watch sú dané s tým, že menší model s 38mm uhlopriečkou ponúkne rozlíšenie 272×340 a väčší s 42mm uhlopriečkou ponúkne rozlíšenie 312×390.  Aký však bude skutočný rozdiel medzi dvoma veľkosťami, to si môžte pozrieť na následujúcich fotografiách. Nie je až taký výrazný, no predsa sa nájde. Pokiaľ sa pozrieme na súčasné Apple Watch, zistíme, že majú pomerne hrubé telo nemyslíte?

Apple Watch - svetapple.sk

Apple Watch – svetapple.sk

Apple Watch - svetapple.sk

Apple Watch – svetapple.sk

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk