Animovaný životopis Steva Jobsa!

0
steve-Jobs-zivotopis---titulná-fotografia---SvetApple

Steve Jobs je pre mnohých vzorom čo sa podnikania či postojom k práci týka. Bol to jednoducho človek a okrem toho, že motivátorom bol, jeho príbeh je sám o sebe motivačný. Stačí si ho prečítať napríklad v oficiálnej biografii od Waltera Isaacsona poprípade skočiť do kina na niektorý z filmov, ktorý o ňom už stihli natočiť. Ak ale nemáš na obrovskú knihu čas a do kina sa ti ísť zrovna nechce, máme pre teba krátke, len 18 minútové riešenie, ktoré ti Jobsov život predstaví v rýchlosti. Usaď sa preto a sleduj, ako sa Jobs dostal k takému úspechu!

Animovaný životopis Steva Jobsa!

Legendárna osoba Steva Jobsa sa tu len tak nenájde. Bol to jednoducho Pán podnikateľ s veľkým „P“, pretože vytvoril jeden z najznámejších a najúspešnejších gigantov vôbec – Apple. Povedzme si na rovinu, každý by asi chcel dosiahnuť to, čo Steve Jobs, no človek musí byť naozaj výnimočný jedinec, aby sa mu to podarilo. Príbeh Steva je ale veľmi inšpiratívny pre mnohých, ktorí chcú vo svojom živote niečo zmeniť.

Pokiaľ by si si chcel prečítať celú biografiu Steva Jobsa, ktorá je skutočne veľmi hrubá, pravdepodobne by si to za 18 minút nestihol. Rovnako ani 1 a pol hodinový film o tejto technologickej osobnosti by asi nebol nič moc. Ak ti ale stačí jednoduché stvárnenie v 18 minútach, v ktorom nájdeš v postate všetko dôležité, čo by si mal o Jobsovom živote vedieť, pusti si video pod týmto článkom, je vytvorené naozaj kreatívne a nám v redakcií sa veľmi páčilo, preto ho odporúčame aj tebe!

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk