Nová aplikácia pre Apple Watch!

0
Todoist - svetapple.sk

Hodinky Apple Watch už klopú na dvere a celé Apple ako aj vývojári sa pripravujú na ich veľké uvedenie na trh. Dnes máme možnosť pozrieť sa na jednu naozaj jednoduchú a zároveň minimalistickú aplikáciu pre tieto inteligentné hodinky. Je presne taká, akú by sme si ju želali a to je dobre!

Jednoduchosť

Apple vývojárom pri vývoji aplikácií zatiaľ stále zväzuje ruky tým, že im nepovolí používať množstvo funkcií, ktoré hodinky majú k dispozícií. tí sa však nevzdávajú a vytvárajú jednoduché aplikácie pre Apple Watch s tým, že ich funkčnosť bude značne obmedzená. To síce nie je dobrá správa, ale časom by malo Apple povoliť aj vývojárom tretích strán využívať všetky funkcie, ktoré Apple Watch ponúkajú.

Kľúčová pre tieto aplikácie bude najmä jednoduchosť, pre ktorú bude ovládanie malého displeja podstatne komfortnejšie. Druhým dôležitým aspektom, ktorý budú musieť aplikácie dodržiavať bude fakt, že ich dizajn bude musieť byť maximálne minimalistický aby používateľ vedel na malom displeji jednoduchšie rozoznávať rôzne objekty či znaky.

Todoist

Oba spomenuté aspekty takmer dokonalo vystihuje aplikácia Todoist, ktorú už čoskoro uvidíte na videu. Táto aplikácia je veľmi jednoduchá a umožňuje používateľovi zvoliť si jednotlivé pripomienky v rôznych kategóriach a odpovedať na komentáre. Aplikácia je veľmi jednoduchá a zároveň minimalistická, vďaka čomu toho zobrazí veľmi veľa informácií.

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk