Apple a Imgaine Dragons spojili sily a pomáhajú utečencom!

0

Apple je spoločnosť, ktorá vo svete už niečo znamená a práve preto sa musí zapájať aj do vecí, s ktorými by ináč softwarová firma nemala mať nič spoločné. Apple sa ale rozhodlo spojiť sily s kapelou Imagine Dragons a dnes vyšla úplne nová skladba s názvom I Was Me, ktorej cena je 1,29$ a vyťažená čiaska poputuje priamo na účet OSN!

Nová skladba

Nová skladba, ktorá vznikla vďaka spolupráci kapely Imagine Dragons so spoločnosťou Apple chce pomôcť utečencom, ktorí v poslednej dobe vo veľkom putujú do Európy. Názory na nich má pravdepodobne každý iné, no vo všeobecnosti veľké množstvo ľudí nie je nadšených, že sem zrazu prichádza takéto množstvo ľudí z iných krajín, o ktorých nič nevieme. Dosť však politiky, vráťme sa k Apple.

Apple a Imagine Dragons dnes vydali skladbu I Was Me, ktorá je exkluzívne dostupná v iTunes Store a každá osoba si ju môže zakúpiť za 1,29$, čím vlastne prispeje na účet OSN, a peniaze poputujú práve pre utečencov.

Niečo o skladbe

“Skladba I Was Me je o snahe opäť získať  život, čo sa snažia teraz robiť milióny ľudí. Dúfame, že tí ľudia, ktorí si skladbu kúpia alebo minimálne vypočujú, si uvedomia veľkú vážnosť celej situácie a pokúsia sa nájsť nejaký spôsob, ako by mohli pomôcť rodinám v núdzi.“ Povedal o celej skladbe frontman kapely Dan Reynolds. Tak čo, páči sa ti nová skladba, ktorá vznikla myšlienkou pomôcť niekomu, kto to v súčasnosti potrebuje? 🙂

Ak máš Apple Music členstvo, klikni na tento odkaz

I Was Me - Single

 

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk