Apple Campus 2 – január 2016

0
apple-campus-2-januar---titulná-fotografia---SvetApple

A je tu nový rok, no a na nový rok by sa patrilo zhrnúť, ako spoločnosť Apple za posledné mesiace práce na svojom novom sídle vyzerá. Apple Campus 2, do ktorého by sa mohla spoločnosť už koncom tohto alebo začiatkom budúceho roka nasťahovať vyrástol ako z vody. Pracuje sa na ňom približne dva roky a paradoxne v tomto období začal vznikať aj náš internetový magazín. Je teda zaujímavé po celý ten čas sledovať, ako rýchlo stavba takých rozmerov ako je nový Campus narastá! 

Apple Campus 2 – január 2016

Na následujúcich záberoch môžeme vidieť to, že stavba už dávno opustila svoje základy a momentálne vyrástla podstatne viac do výšky a to zo všetkých strán. Zdá sa teda, že hlavné stavby sa pomaly dokončujú a stavebné spoločnosti môžu riešiť napríklad interiér týchto mohutných budov. Taktiež bude ešte potrebné vyriešiť napríklad zelené plochy, vysadiť stromčeky, položiť trávu či urobiť kaviareň a Apple Store. Uvidíme teda, ako sa Applu bude dariť vo výstavbe ale držíme palce aby koncom roka budova stála pevne na svojich!

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk