Apple Campus 2 stále rastie!

0

Dnes už by sme si mali zvyknúť na to, že raz za dva či tri týždne sa objaví článok, v ktorom budeme môcť sledovať „progress“ vo výstavbe nového sídla Jablkovej spoločnosti. To rastie naozaj ako z vody a kým sme pred nedávnom mohli vidieť len úplne základy, dnes sa už začínajú budovať prvé poschodia!

Všetko vďaka dronom

Drony sú v dnešnej dobe jednoducho fenomén doby a umožňujú nám vidieť veci, ktoré by sme za normálnych okolností vidieť nemohli. Už viackrát sme tu mali videá, v ktorých sme vďaka týmto „helikoptéram“ mohli vidieť postup práce na budúcom sídle Jablkovej spoločnosti, ktoré má byť dokončené už v roku 2016. Pokiaľ si video porovnáme s tými, ktoré tu boli dávnejšie, môžme vidieť naozaj rýchly pokrok. Treba dodať, že vzhľadom na obrovskú rozlohu, by mala byť budova jednou z najzelenších na svete!

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk