Apple doplnil stránku vedenia o Viceprezidentov!

0
Tim Cook - svetapple.sk

Apple obohatil svoju stránku o aktualizáciu, v ktorej po novom nájdeme viceprezidentov spoločnosti. Ide o súčasť plánu samotného Tima Cooka, ktorého víziou je to, aby bola jeho firma transparentnejšia a otvorenejšia omnoho viac, ako kedykoľvek predtým!

Nová sekcia

V novej sekcii, ktorú Jablková spoločnosť aktualizovala len prednedávnom, sa objavili fotografie spolu s menami a krátkou informáciou o viceprezidentoch, ktorí v Apple pracujú. Ich konkrétny počet je päť a tvorí ich Paul Deneve, Lisa Jackson, Joel Podolny, Johny Srouji a Denise Young Smith. Ide o súčasť plánu CEO spoločnosti Tima Cooka, ktorého vízia budúcnosti Applu je vo väčšej transparetnosti a otvorenosti ako kedykoľvek predtým!

Podľa spomínanej sekcie môžme povedať aj to, že vyššie funkcie v Apple začínajú obsadzovať ženy. Doposial bola totiž známa len jedna, Angela Ahrendts (bývala CEO spoločnosti Burberry). Po dnešnom dni sa nám však objavujú ďalšie dve mená na vysokých postoch spoločnosti.

Apple-VP

Takto vyzerajú členovia novej sekcie zobrazujúcej viceprezidentov – svetapple.sk

 

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk