Apple a IBM sú v partnerstve!

0

Apple včera večer oznámilo, že uzavreli partnerstvo so spoločnosťou IBM! Chcú si tým pomôcť  k rozšíreniu spoločností do korporátnych sfér. 

IBM a APPLE sú v partnerstve (rozhovor)

Včerajší rozhovor pre CNBC potvrdil túto správu a Apple sa stalo plnohodnotným partnerom pre IBM. Redaktor televízie CNBC položil v osem minút dlhom rozhovore obom CEO spoločností(teda Tim Cook-Apple,Virginia Rometty-IBM) niekoľko otázok, vďaka ktorým sa dozviete, prečo vlastne partnerstvo prišlo.

Konkurencia neexistuje

Tim Cook vysvetli,l ako môžu takéto dve spoločnosti medzi sebou spolupracovať. Uviedol fakt, že medzi APPLE a IBM neexistuje konkurencia. Nie je žiadne územie, na ktorom by tieto dve spoločnosti pracovali súčasne a práve preto im spolupráca nerobí žiaden problém. Cook uviedol aj to, že on aj jeho celá Jablková spoločnosť sú si vedomí, že potrebujú partnera, ktorý detailne rozumie  korporátnej sfére a má v nej nejakú váhu. Pre Apple je preto IBM doslova ideálnym partnerom!

Celý 8 minútový rozhovor si môžte pozrieť tu.

 

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk