Apple je podľa Čínskej spoločnosti ako Hitler!

0
myslite inak - svetapple.sk

Spoločnosť Apple je v súčasnosti najhodnotnejšia spoločnosť na svete a jej podiel na trhu neustále rastie. Práve to je dôvod, prečo niektorí výrobcovia smartfónov či iných konkurenčných zariadení, zažívajú rapídny pokles predajov. Niektorí reagujú rozumne a pokúšajú sa robiť všetko preto aby sa to zmenilo, iní naopak agresívne a tvoria nezmyselnú antikampaň voči Apple. V Číne vznikla reklama, ktorá ukazuje Apple ako Adolfa Hitlera, čo je moc to je moc!

Antikampaň

Pokiaľ bude vaša firma niekedy gigantom ako je napríklad Apple, Google či Microsoft, pravdepodobne sa antikampani či zlej reklame nevyhnete. To však takýmto gigantom nikdy „nekazí meno“ a skôr baví ich fanúšikov, ktorý sa doslova bavia na tom, ako sa menšie technologické firmy úboho pokúšajú zviditeľniť. Posledná kampaň, ktorá prišla z Číny však prekročila všetky hranice!

Istá spoločnosť z Číny, ktorá je v našich končinách neznáma (meno neprezradíme už len zo zásady, aby sa kvôli tomu čo spravila nezviditeľnila) prekročila všetky hranice. Jej CEO totiž zverejnil na sociálnej sieti Weibo obrázok, na ktorom zobrazuje Adolfa Hitlera, ktorá ma na svojej ruke na miesto hákového kríža logo jablkovej spoločnosti. Spoločnosť, ktorá podporuje Android a obľubuje jeho „otvorenosť“ tak dala jasne najavo, ako vidí spoločnosť Apple vo vlastných očiach. My v redakcií si však myslíme, že takáto kampaň je veľmi nevhodná a prekračuje všetky hranice. Navyše nie je ani veľmi kreatívna či vtipná. Čo si o tom myslíte vy?

Apple a Hitler - svetapple.sk

Apple a Hitler – svetapple.sk

Zdroj: 9to5mac.com

 

 

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk