Apple, kde si zabudlo iPod Touch 6. generácie? Veď toto je generácia 7!

0
iPod Touch 6. generácie

Spoločnosť Apple predstavila úplne vynovený iPod Touch, ktorý zaznamenal naozaj veľký nárast výkonu oproti svojej predošlej verzií. Vo svete sa začalo toto prenosné multimediálne zaradenie označovať ako iPod Touch 6. generácie avšak v skutočnosti nejde o 6. generáciu ale o 7. generáciu. Správne označenie objavil včerajší Benchmark, v ktorom figuruje číslica 7 nie 6.

Apple pracovalo aj na 6. generácii

Vďaka najnovším informáciám môžme vedieť, že spoločnosť Apple pracovala aj na 6. generácii iPodu Touch, ktorá sa však nikdy nedostala do predaja. Benchmark odhalil, že aj samotné Apple označuje nový iPod ako 7. generáciu tohto multimediálneho zariadenia a tak je možné, že sa 6. generácie dočkáme v podobe uniknutých prototypov na ebay za niekoľko mesiacov či rokov tak, ako to býva zvykom pri takmer každom iOS zariadení. Nestalo by sa tak však po prvý krát. Apple už v minulosti tak trochu preskočil generáciu svojho multimediálneho prehrávača.

Pamätníci si určite pamätajú na informácie o tom, že má vyjsť nový iPod Touch 3. generácie s fotoaparátom, avšak zariadenie ako také sa nikdy nedočkalo sériovej produkcie. Tento iPod mal ponúknuť fotoaparát a naznačovalo tomu naozaj obrovské množstvo únikov či dokonca reálne exempláre prototypov, ktoré sa objavovali v aukčných sieňach. Prečo vtedy Apple nepredstavilo iPod s fotoaparátom naozaj nikto nevie, rovnako ako to, prečo Apple nepredstavilo iPod Touch 6. generácie minulý rok.

iPod Touch 3. generácie s fotoaparátom, ktorého sa však v produkčnej verzii nikdy nedočkal! - svetapple.sk

iPod Touch 3. generácie s fotoaparátom, ktorého sa však v produkčnej verzii nikdy nedočkal! – svetapple.sk

 

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk