Apple má 8 nových partnerov na podporu CarPlay!

0

CarPlay si očividne u výrobcov automobilov získava čoraz väčšiu popularitu. Dôkazom je aj najnovšia informácia, podľa ktorej ho podporuje o 8 automobiliek viac ako doteraz!

Okrem Audi aj 8 ďalších

Iba prednedávnom sme na našom Facebooku uviedli správu, že Audi oficiálne potvrdilo podporu CarPlay vo svojich vozidlách. Netrvalo dlho a na oficiálnych stránkach Apple sa objavili ďalší, nový výrobcovia, ktorý potvrdili to, že aj v ich automobiloch bude podporovaný CarPlay. Hlavným dôvodom by mala byť celková bezpečnosť, ktorá sa vďaka integrácií tohto systému do obrazovky automobilu zvýši. Jednoduchšie a hlavne hlasové ovládanie zaručí, aby sa vodič viacej sústredil na vozovku ako na multimédia.

Novými automobilkami v zozname sú: Abarth, Chrysler, Alfa Romeo, FiatDodge, Jeep, Ram Mazda.

carplaypodpora

CarPlay zatiaľ podporujú len tieto automobilky. Časom by sa však mali pridávať ďalšie a ďalšie – svetapple.sk

 

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk