Apple má novú viceprezidentku pre životné prostredie.

0
Apple má novú viceprezidentku pre životné prostredie a množstvo ďalšieho! - Svetapple.sk

Lisa Jackson je pravdepodobne meno, ktoré nikomu z vás nič nehovorí. To vôbec nevadí, pretože toto meno nič nehovorí ani nikomu z nás. Každopádne táto osoba dostala v spoločnosti Apple pomerne vysoké postavenie. Lisa dostala povýšenie na viceprezidentku pre životné prostredie (na ktorom Apple vo veľkom pracuje), politiku či sociálnej iniciatívy!

Lisa Jackson

Osobne si myslím, že je veľmi dôležité to, aby spoločnosti ako je Apple dozerali aj na tématiku životného prostredia. Práve oni ho v pomerne veľkej miere znečisťujú, a tak by sa mali postarať o istú nápravu. Apple na tom tvrdo pracuje a vykonáva rôzne akcie ako napríklad skupovanie lesov či výstavba obrovských solárnych elektrární. Na to aby to však všetko fungovalo je potrebná osoba, ktorá na to bude dozerať.

Touto osobou je práve Lisa Jackson, ktorá dostala povýšenie priamo od Tima Cooka, ktorému sa bude počas svojej práce zodpovedať. Lisa však nebude mať úlohu len v tomto odvetví. Na starosti bude mať aj politiku či sociálnu iniciatívu. Okrem iného jej bude na krku vysieť aj program pre vzdelávanie detí v školstve. Práve to je jedna z vecí, ktorá sa Applu príliš nedarí a potrebuje ju vylepšiť! Aj keď sme o Lise Jackson viacmenej nikdy nepočuli, v novej funkcii jej držíme palce.

Apple má novú viceprezidentku pre životné prostredie a množstvo ďalšieho! - Svetapple.sk

Apple má novú viceprezidentku pre životné prostredie a množstvo ďalšieho! – Svetapple.sk

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk